ocbenetcup.cz

K čemu jsou holky na světě

K čemu jsou holky na světě? - Blog iDNES.cz

Ref A: 703AC3234A31406CB5EA4F8B9F20F588 Ref B: FRAEDGE1418 Ref C: 2020-12-12T17:17:30Z

Nová republika: K čemu jsou holky na světě: …

k čemu jsou holky na světě

K ničemu. Holky na světě prostě jsou. Stejně jako kluci. Ale tahle formulace vyvolala na internetu válku genderových džihádistů proti zbytku

Diskuze K čemu jsou holky na světě? ZPOVĚDNICE

K čemu jsou holky na světě? 17. 01. 2017 7:42:20. V posledních dnech internet zvířila prudká debata nad básničkou Jiřího Žáčka, kterou děti čtou v čítankách. Podle ní jsou holky na světě proto, aby z nich byly maminky láskyplně pečující o děti.

K čemu jsou holky na světě? | Hospodářské noviny …

k čemu jsou holky na světě

K čemu jsou holky na světě? K čemu jsou holky na světě? Aby z nich byly maminky, aby se pěkně usmály. na toho, kdo je malinký. Aby nás měl kdo pohladit. a povědět nám pohádku. Proto jsou tady maminky, aby náš svět byl v pořádku! K čemu jsou kluci na světě? Páni kluci jsou tu k tomu, aby byl svět veselý. Vystartují

Re: K čemu jsou holky na světě? | Názor z diskuze | …

K čemu jsou holky na světě? Aby z nich byly maminky, zní začátek básničky Jiřího Žáčka obsažené v čítance pro druhou třídu základních škol. Dílko způsobilo v Česku pozdvižení. Řada feministek a feministů v něm spatřila esenci genderových stereotypů, podle kterých žena patří do kuchyně a k dětem.

K čemu jsou holky na světě ?! :: Karel-blog

Básnička Jiřího Žáčka - K čemu jsou holky na světě - vzbudila před časem poměrně veliký rozruch. Genderově nekorektní básnička v dětských čítankách vyvolává dojem, že ženy jsou na světě jenom proto, aby byly maminkami.

K čemu jsou holky na světě a co kluci neumí. …

Slyšeli jste o té aféře, jak se v dětské čítance objevilo tvrzení "K čemu jsou holky na světě? Aby z nich byly maminky"? Samozřejmě feministky to dost rozčílilo a vody sociálních sítí se začali hemžit kritikou, jak je to necivilizované, nemá to ve 21. století co dělat a podobně (však to znáte).

K čemu jsou holky na světě? - Blog iDNES.cz

Re: K čemu jsou holky na světě? Mně přijde první básnička především o maminkách, že vyrostou z holek a ne z kluků, jak si třeba myslel Kája Mařík. Rozhodně v tom nevidím to, že by z každé holky musela být maminka, jak se v těch debatách často vyskytuje.

Pedagogicke.info: Eva Svobodová: K čemu jsou …

K čemu jsou holky na světě: Všechno je nám Putna, hlavně že nám chutná! Jaroslav Čejka 27. 1. 2017 JaroslavČejka Bouře ve sklenici oficiálně destilované živé vody poezie nepřestává. Jaroslav Kvapil se zmiňuje ve svém článku na zdejším blogu o textu na webu Českého rozhlasu a v diskusi k