ocbenetcup.cz

Idos .cz vlaky

Jízdní řády vlaků | IDOS vlaky idos .cz vlaky
IDOS vlaky, vyhledání spojení a jízdní řády ČD Výše uvedený formulář vyhledává vlaková spojení v jízdních řádech ČD (České dráhy) a nabízí nejvýhodnější a nejefektivnější varianty vlakových spojů přes aplikaci IDOS vlaky, která je zcela bezplatná a můžete ji používat jak na svém PC, tak pomocí responzivní aplikace ve svém mobilním telefonu.
IDOS - Posts | Facebook
Aplikaci vyvíjí a technologie dodává CHAPS spol. s r.o.. O autorech. Publikování a další šíření informací bez souhlasu autorů je zakázáno. (ext31)
Jízdní řády IDOS.cz
IDOS umožňuje vyhledání spojení v jízdních řádech vlaků, autobusů, MHD a letadel. Vyhledává spojení různých dopravců a zobrazuje aktuální polohy vlaků a autobusů. Pro vyhledané spojení lze zakoupit jízdenky přímo v aplikaci IDOS.
IDOS - O IDOSu
Aplikaci vyvíjí a technologie dodává CHAPS spol. s r.o.. O autorech. Publikování a další šíření informací bez souhlasu autorů je zakázáno. (ext31)
IDOS - Pražská integrovaná doprava - Vyhledání … idos .cz vlaky
Společnost České dráhy přistupuje k opatření v mezinárodní dopravě již s platností od půlnoci z pátku 13.3.2020 na sobotu 14.3.2020. Všechny mezinárodní vlaky pojedou pouze po území České republiky. V aplikacích rodiny IDOS.cz jsou již data jízdního řádu vlaků tímto způsobem upravena.
IDOS: autobusy + vlaky – jízdní řády - YouTube idos .cz vlaky
Ref A: 660429B497434A5DB8344F741CD7A86B Ref B: STOEDGE0512 Ref C: 2020-12-12T17:00:48Z